Reklama

Reklama

Mazowieckie: Bus zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje

50-letnia pasażerka busa nie przeżyła wypadku, do którego doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej 731 w Brankowie (woj. mazowieckie). Jak informowała nadkom. Agnieszka Wójcik, przewożący osiem osób Ford Transit zderzył się z ciężarowym volvo.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 6 rano w czwartek w miejscowości Branków w pobliżu Grójca. Bus marki Ford, którym podróżowało pięciu mężczyzn i trzy kobiety zderzył się tam z samochodem ciężarowym.

- Ford Transit, który poruszał się w kierunku miejscowości Białobrzegi w pewnym momencie wpadł w poślizg, w tym czasie w kierunki Warki jechało ciężarowe volvo, które uderzyło w bok busa - przekazała nadkom. Agnieszka Wójcik.

Jedna z pasażerek, 50-letnia kobieta, niestety poniosła śmierć na miejscu. Pozostali pasażerowi trafili do szpitali. 

Reklama

Droga jest zablokowana

Agnieszka Wójcik przekazała też, że kierowca volvo nie odniósł obrażeń. - Mężczyzna był trzeźwy - zaznaczyła.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz prokurator. Droga jest całkowicie zablokowana. - Policjanci wyznaczyli objazdy, utrudnienia mogą potrwać do godziny 11 - informowała nadkom. Wójcik.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama