Reklama

Reklama

Mazowieckie: Awantura w hotelu pracowniczym. Nie żyje Ukrainiec

Obywatel Ukrainy stracił życie podczas awantury w hotelu pracowniczym w Żabiej Woli w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Sprawcą miał być inny mieszkaniec budynku. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i jest tymczasowo aresztowany. Obecnie przebywa w szpitalu, gdyż sam odniósł obrażenia.

Asp. sztab. Katarzyna Zych przekazała, że policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim pod koniec stycznia interweniowali w hostelu pracowniczym w miejscowości Żabia Wola. Ze wstępnych informacji wynikało, że pomiędzy mieszańcami budynku doszło do awantury.

- Na miejscu okazało się, że w jednym z pomieszczeń jest nieprzytomny mężczyzna z krwawiącymi ranami w okolicy klatki piersiowej. Wezwany natychmiast zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon 42-latka. W innym pokoju policjanci zastali drugiego z mężczyzn, który brał udział w zdarzeniu. 52-latek z widocznymi ranami na ciele potrzebował pomocy medycznej i trafił do szpitala - podała asp. sztab. Zych.

Reklama

Obaj mężczyźni byli narodowości ukraińskiej i w chwili zdarzenia znajdowali się pod wpływem alkoholu. Gdy stan zdrowia 52-latka podejrzanego pozwolił na wykonanie czynności z jego udziałem, 52-latek został przesłuchany.

Grozi mu nawet dożywocie

- Obywatel Ukrainy usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Zastosowany środek zapobiegawczy będzie wykonywany w areszcie śledczym w warunkach szpitalnych - podała policjantka.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne