Reklama

Reklama

Mazowieckie: 21-letni kajakarz utonął w Jeziorze Górskim

21-letni kajakarz utonął w niedzielę rano Jeziorze Górskim w pow. płockim (mazowieckie) - poinformowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska.

 Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 6 w miejscowości Grabina w pow. płockim na Jeziorze Górskim, w odległości ok. 100 m od brzegu.

- W pewnym momencie kajak, którym płynęło dwóch mężczyzn przewrócił się. Mężczyźni wpadli do jeziora. 24-latek dopłynął do brzegu, ciało 21-latka - po trwających poszukiwaniach zostało wyłowione z wody ok. godz. 9:40 - zrelacjonowała rzeczniczka.

W poszukiwaniach ratowniczych poza policjantami uczestniczyli strażacy. Obecnie trwają czynności z udziałem prokuratora.

Reklama

- Przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa nad wodą: używaniu kapoków i w żadnym wypadku niekorzystaniu z urządzeń pływających czy kąpieli po spożyciu alkoholu - zaapelowała rzeczniczka policji. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy