Reklama

Reklama

Mazowieckie: 17-letni motocyklista potrącił dwie nastolatki. Jedna z nich zmarła

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem w pow. ostrowskim. 17-letni motocyklista wjechał w dwie 17-latki, które siedziały na ławce przy kapliczce. Jedna z dziewcząt zmarła, druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Wypadek wydarzył się w piątek ok. godz. 22:00 na lokalnej drodze w miejscowości Trynosy Osiedle (gm. Wąsewo) - poinformował w sobotę st. asp. Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 17-latek jechał motocyklem wraz z 17-letnią dziewczyną. - Na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w dwie 17-latki, które siedziały na ławce przy kapliczce. Jedna z nich, mimo podjętej reanimacji, zmarła. Druga w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala - przekazał Cibor.

Reklama

Motocyklista i jadąca z nim dziewczyna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Od 17-latka została pobrana krew pod kątem zawartości alkoholu i innych środków odurzających.

Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL