Reklama

Reklama

Mazowieckie: 17-latek spowodował śmiertelny wypadek. Nagrał wideo z karetki

17-letni motocyklista wjechał w nastolatki, które siedziały koło kapliczki w miejscowości Trynosy Osiedle (Mazowieckie). Jedna z dziewczyn, mimo reanimacji zmarła. Druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Bezpośrednio po zdarzeniu sprawca wypadku nagrał wideo z karetki pt. "tak się kończą balety". Nagraniem podzielił się w sieci. Jak dowiedział się Polsat News, mógł być pod wpływem narkotyków.

W piątek około godz. 22 na lokalnej drodze w miejscowości Trynosy Osiedle, 17-letni motocyklista wjechał w dwie 17-latki, które siedziały na ławce przy kapliczce.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prowadzący motocykl 17-latek "na łuku drogi zjechał na pobocze" - poinformował w sobotę st. asp. Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Grzegorz Łaguna, dziennikarz Polsat News ustalił, że 17-letni Konrad pożyczył motocykl, żeby odwieźć swoją koleżankę - 17-letnią Olę. Dowiedział się także, że chłopak mógł być pod wpływem alkoholu albo pod wpływem narkotyków, bowiem, jak mówią mieszkańcy, "miał z nimi problem w przeszłości".

Reklama

Bezpośrednio po wypadku 17-latek, będąc w karetce pogotowia nagrał wideo, które wysyłał znajomym. Materiał podpisał "tak kończą się balety".

Więcej o tragicznym wypadku przeczytacie Państwo na stronie polsatnews.pl

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje