Reklama

Matka wyszła z trzyletnią córką. Nie wróciły, szuka ich policja

Policja poszukuje 32-letniej Anny Ładnej, która wspólnie ze swoją trzyletnią córką Natalią wyszła w niedzielę z domu i nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

O tym, że funkcjonariusze z komisariatu w Wesołej prowadzą poszukiwania matki i córki poinformowała rzeczniczka prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Według ustaleń policji 32-letnia kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała również kontaktu z nikim z bliskich.

Anna Ładna ma około 165 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy ciemne, proste do ramion, bez odrostów, brązowe oczy, nos prostolinijny, uszy przylegające, uzębienie pełne. - W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę kapturem i niebieskie jeansy - mówi nadkom. Joanna Węgrzyniak. 

Reklama

Jak dodaje, 32-latka ma znak szczególny w postaci wystającej brodawki na szyi.

Apel do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje

Z kolei jej córka Natalia Ładna ma około 110 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy rude do ramion, oczy niebieskie, nos prosty, uszy odstające. - W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy - mówi nadkom. Węgrzyniak.

Policjantka zaapelowała o pomoc do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu matki i córki.

- Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką, są proszone o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. (47) 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl" - mówi policjantka. 

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy