Reklama

Reklama

Kradzież metodą "na legendę". Policja apeluje o pomoc

Policja poszukuje dwóch kobiet, które 2 grudnia dokonały w stolicy kradzieży metodą "na legendę".

Do zdarzenia doszło 2 grudnia w mieszkaniu przy ulicy Bogusławskiego w Warszawie. Dwie kobiety dokonały kradzieży pieniędzy, srebrnej biżuterii oraz dokumentów. Jak podaje policja, działały metodą "na legendę" i podszyły się pod pracowników administracji.

Suma strat wyniosła ponad 3 tys. złotych.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanych zdjęciach kobiety lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat.

"Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-32-10, 22 603-71-55, 22 603-71-56 na numer alarmowy 997 lub 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5warszawa@policja.waw.pl" - czytamy w komunikacie.

Reklama

Portrety pamięcioweNa podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną policja przygotowała portrety pamięciowe.

1. Kobieta - w wieku około 20 lat, wzrostu około 150 cm, szczupła sylwetka, cera śniada, czoło niskie i szerokie, włosy ciemne, długie, oczy ciemne. Ubrana była w granatową kurtkę z kapturem, z brązowym futerkiem. W uszach miała kolczyki- białe perełki.


2. Kobieta - w wieku około 25 lat, wzrostu około 164 cm, średniej budowy ciała, cera opalona, oczy ciemne, lekko skośne. Ubrana była w białą kurtkę i białą czapkę. Na szyi miała naszyjnik z perełek.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanych zdjęciach kobiety lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje