Reklama

Reklama

Korwin: Państwo nie powinno wtrącać się w to, "co obywatel je, pije i pali"

Podczas protestów w Legionowie Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że gdy wygra wybory prezydenckie, zmieni Konstytucję. Dzięki temu każdy będzie mógł swobodnie zażywać narkotyki. Zdaniem Korwin-Mikkego, państwo nie powinno wtrącać się w to, "co obywatel je, pije i pali".

Polityk uczestniczył w podwarszawskim Legionowie w manifestacji upamiętniającej nastolatka, który zmarł tydzień temu po policyjnej interwencji.

W manifestacji brało udział kilkaset osób. Przyszli upamiętnić 19-letniego Rafała. Chłopak w czasie policyjnej interwencji próbował połknąć woreczek z marihuaną. Co stało się przyczyną jego śmierci.

Janusz Korwin-Mikke uważa, że jest szansa, by ta śmierć nie była daremna, bo może uda się dzięki temu skłonić posłów do zmiany prawa.

Wczoraj podczas podobnej manifestacji w Legionowie doszło do starć z policją. W jej wyniku rannych zostało 6 funkcjonariuszy. Policja zatrzymała 8 osób.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy