Reklama

Reklama

Kolejny karambol na S8. Trasa będzie zablokowana przez wiele godzin

Trzy osoby trafiły do szpitala po karambolu, do którego doszło w poniedziałek po południu na S8 w miejscowości Niegów (pow. wyszkowski). Zderzyło się tam pięć pojazdów, trasa w stronę Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policjanci zalecają wybranie innej trasy, utrudnienia potrwają bowiem wiele godzin.

Jak poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie kom. Damian Wroczyński, do zdarzenia doszło ok. godz. 14.30 w Niegowie. Zderzyło się tam pięć pojazdów - dwa osobowe: mazda i daewoo, mercedes bus oraz dwa samochody ciężarowe, jeden z naczepą. Do szpitala zostało przewiezionych trzech poszkodowanych: kierowca oraz pasażer busa oraz kierujący mazdą.

Karambol na S8. Wszystkie służby na miejscu

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, wspólnie z technikiem kryminalistyki, którzy wyjaśniają przebieg i okoliczności zdarzenia drogowego. 

W akcji ratowniczej uczestniczą strażacy, lekarze, ratownicy medyczni z załóg karetek pogotowia oraz z lotniczego pogotowia ratunkowego.

Reklama

Trasa w stronę Warszawy jest całkowicie zablokowana. Podróżujący w stronę stolicy kierowani są na węzłach komunikacyjnych na drogę serwisową biegnącą wzdłuż trasy S8. "Utrudnienia na drodze potrwają wiele godzin, dlatego zalecamy wybór dróg alternatywnych" - powiedział policjant. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy