Reklama

Reklama

Kiełpin: Ciała małżeństwa w domu. Zatrzymano nastoletniego syna

W domu w Kiełpinie nieopodal Warszawy odnaleziono ciała małżeństwa w wieku 42 i 50 lat. We wtorek mundurowi poszukiwali niespełna 15-letniego syna nieżyjących osób. Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymano go po kilku godzinach od ujawnienia zwłok, ale nie wiadomo, jaki jest jego związek ze sprawą. Stołeczna Prokuratura Okręgowa potwierdziła Interii, że ujawniono ciała i trwają policyjne czynności.

Na razie policja i śledczy nie uściślają, jaki dokładnie związek z tą sprawą ma nastolatek i czy w Kiełpinie doszło do zabójstwa. - Jest za wcześnie, by udzielać takich danych - przekazała Interii prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowej.

Media: Ciała w stanie znacznego rozkładu. Zatrzymany nastolatek jest w izbie dziecka

Informację o odnalezieniu ciał jako pierwsze podało RMF FM. Dziennikarze rozgłośni dowiedzieli się nieoficjalnie, że ciała były w stadium znacznego rozkładu, a znalazł je ojciec nieżyjącego mężczyzny i dziadek nastolatka. Do śmierci osób mogło więc dojść około siedmiu dni temu; ostatni kontakt z tymi osobami bliscy mieli dwa tygodnie temu.

Reklama

RMF FM dodało, że 14-letni syn małżeństwa miał zniknąć kilka dni temu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie dziecka, gdzie zapewniono mu opiekę psychologa.

Miejscowość Kiełpin leży w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Łomianki. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama