Reklama

Reklama

Karambol na S8. Dwie osoby poszkodowane, utworzył się gigantyczny zator

W Warszawie na trasie S8 między węzłami Wisłostrada i Marymoncka doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z motocyklem i kolizji dziewięciu aut osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane, utworzył się gigantyczny korek - poinformowała w poniedziałek rano GDDKiA.

Do wypadku doszło o godz. 6:05. Strażacy już zakończyli akcję, ale trasa jest zakorkowana - wynika z najnowszych doniesień. Początkowo podawano, że jedna osoba została poszkodowana, później informowano o dwóch.

Na trasie S8 w kierunku Łodzi, na wysokości Marymontu motocyklista wjechał pod samochód ciężarowy. Na hamująca ciężarówkę najechały auta jadące za nią. W sumie było ich dziewięć. 

Poszkodowany motocyklista został przewieziony do szpitala. - Ma złamaną rękę - poinformował  mł. kpt. Łukasz Płaskociński z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy. nie jest jasne, kim jest druga poszkodowana osoba.

Reklama

Choć do wypadku doszło ok. godz. 6 trasa jest zakorkowana od Centrum Handlowego Targówek do Marymontu. Ruch odbywa się bardzo powoli. Przejechanie tego odcinka zajmuje ponad 2 godz

Kolizja na S17

Wcześniej GDDKiA informowała o innym zdarzeniu z Mazowsza. 

Na trasie S17 samochód osobowy potrącił pieszego, zginęła jedna osoba - wskazano. Do wypadku doszło w poniedziałek nad ranem w miejscowości Trojanów, na odcinku trasy S17 Ryki-Garwolin.

W wyniku zdarzenia do odwołania zablokowana jest jezdnia w kierunku Warszawy - dodano w komunikacie GDDKiA.

Reklama

Reklama

Reklama