Reklama

Reklama

Gdańsk: Zaginęła 17-letnia Oliwia Burzak. Nie wróciła ze szkoły

Policjanci z Gdańska poszukują 17-letniej Oliwii Burzak. Zgłoszenie o jej zaginięciu wpłynęło we wtorek. Funkcjonariusze zamieścili w sieci zdjęcie zaginionej. Każdy, kto rozpoznaje 17-latkę proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją.

17-latka, po wyjściu ze szkoły we wtorek 25 października, nie wróciła do domu. Rodzina nie ma z nią kontaktu. 

Zaginęła 17-letnia Oliwia Burzak. Policja podała rysopis

Oliwa Burzak ma 170 cm wzrostu, jest szczupła. Ma oczy koloru brązowego, proste, długie włosy koloru blond. Nosi kolczyk w nosie. 

"W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego, szarą bluzę, spodnie dresowe koloru szarego, buty sportowe koloru białego" - podaje policja. 

"Osoby, które rozpoznają 17-latkę ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B. Tel: 47 741 68 22 lub pod numerem alarmowym 112" - poinformowano. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy