Reklama

Reklama

Ewakuacja budynku MSZ. Powodem pożar samochodu

W sąsiedztwie siedziby MSZ w Warszawie doszło we wtorek do wybuchu samochodu przewożącego butle z acetylenem. Ewakuowano osoby z okolicznych budynków, do szpitala trafiło dwoje pracowników firmy, do której należał samochód, osobom postronnym nic się nie stało - poinformowała policja.

Pożar jest już opanowany, ale akcja strażaków potrwa jeszcze kilkadziesiąt minut -informuje RMF FM. Trwa bowiem schładzanie butli z gazem technicznym, które były w samochodzie.

"U zbiegu ulic Szucha i Litewskiej w Warszawie doszło do wybuchu samochodu przewożącego butle z acetylenem. Dwóch pracowników firmy, do której ten samochód należy, trafiło do szpitala. Osobom postronnym nic się nie stało" - poinformował PAP rzecznik prasowy KSP Mariusz Mrozek.

Dodał, że "na czas gaszenia pożaru ewakuowano osoby z okolicznych budynków". Według straży pożarnej na miejscu działa 25 strażaków.

Reklama

Jak podało biuro prasowe MSZ, ewakuowani zostali pracownicy MSZ z biurowca Articom stojącego u zbiegu ulic Szucha i Litewskiej, który jest położony w sąsiedztwie głównego gmachu resortu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy