Reklama

Reklama

Dobczyn koło Warszawy: W lesie odnaleziono ciała 13-latek

Zwłoki dwóch 13-letnich dziewczynek znaleziono we wtorek w lesie nieopodal Warszawy. Wcześniej, przez kilkanaście godzin, poszukiwała ich policja. - Nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli do czynienia z udziałem osób trzecich - przekazał nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Policja dowiedziała się o zaginięciu 13-latek w poniedziałek przed północą. Poszukiwania dzieci trwały przez całą noc - dowiedział się polsatnews.pl.

We wtorek około godz. 13 w lesie w Dobczynie (powiat wołomiński) przypadkowa osoba odnalazła ciała dwójki dzieci. Kilka minut później zjawiły się służby.

Policja sprawdza, co działo się po zniknięciu 13-latek

- W tej chwili najważniejszym zadaniem jest odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną śmierci dziewczynek i odtworzenie całego przebiegu wydarzeń od momentu gdy były widziane po raz ostatni do momentu, gdy ciała zostały znalezione - mówił Polsat News nadkom. Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodał, "nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli do czynienia z udziałem osób trzecich". - Musimy poczekać na zakończenie czynności. Materiał dowodowy jest analizowany przez śledczych - zastrzegł.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje