Reklama

Reklama

Czosnów. "Szeryf" z porsche na dk7. "Blokował busa, bo za wolno wyprzedzał"

Po raz kolejny w sieci pojawiło się nagranie z nieodpowiedzialnego zachowania kierowców na polskich drogach. Tym razem samozwańczy szeryf ze sportowego porsche blokował busa, bo ten wcześniej "za wolno wyprzedzał".

Według opisu zamieszczonego pod filmem do sytuacji doszło we wtorek przed Czosnowem (woj. mazowieckie) na trasie dk7 w kierunku Gdańska.

Porsche blokuje lewy pas ruchu

Na nagraniu, które zarejestrował jeden z pasażerów busa widać, jak przed pojazdem jedzie sportowe porsche. Samochód zablokował lewy pas, uniemożliwiając busowi płynne poruszanie się po jezdni. Auto przez dłuższy czas jechało bardzo wolno, nie zważając zupełnie na to, że z prawej strony wymija go sznur samochodów oraz że przez cały czas z busa dobiega klakson.

"Panu z kryzysem wieku średniego w Porsche nie spodobało się, że bus z ograniczeniem 100 km/h z ponad 20-stoma osobami na pokładzie tak wolno przyspiesza i wyprzedza lewym pasem, więc postanowił wyprzedzić busa prawym pasem i obudzić pasażerów hamowaniem na lewym pasie." - opisuje autor nagrania. 

Reklama

Wideo opublikowano na kanale "STOP CHAM".

S7. Ostra wymiana zdań między kierowcami

W pewnym momencie bus dogania porsche, a między kierowcami dochodzi do ostrej wymiany zdań. - Obowiązuje ruch prawostronny - wykrzykuje kierowca sportowego auta. 

Z kolei kierująca busem tłumaczy swoje manewry ograniczeniem prędkości dla typu pojazdu, który prowadzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy