Reklama

Reklama

Co po maturze? Przygoda życia!

Wolność, imprezy, odpoczynek, szaleństwo i beztroska - tak większość tegorocznych maturzystów wyobraża sobie magiczny czas po egzaminach, gdy po potężnej dawce stresu w końcu będą mogli odetchnąć z ulgą. Często jednak z wymarzonych planów zostaje stracony czas, cztery ściany i nuda. Mamy na to sposób!

Przed maturzystami najtrudniejszy czas. Każdy z nich musi zmierzyć się z kilkoma egzaminami, przed każdym długie godziny pełne stresu, niepewności i strachu. Nikogo jednak nie ominą bajecznie długie wakacje. Warto więc zastanowić się, jak zaplanować czas, by jesienią być pewnym, że nie był zmarnowany.

Reklama

Dla większości maturzystów, szczególnie teraz, czas dzieli się na "przed" i "po" egzaminach. Perspektywa kilku miesięcy całkowitej wolności jest dla większości długo wyczekiwaną nagrodą za wieczory spędzone w stertach książek i notatek. Rodzi też wiele dylematów. Część chce się od razu rzucić w wir przygód - podróżować, przeżyć szalony trip, spełnić marzenia, na które wcześniej nie było czasu. Żyć pełnią życia. Jednak dla niektórych to doskonała okazja do tego, by przynajmniej część wolnego czasu poświęcić pracy, zarobić kilka groszy i częściowo uniezależnić się od rodziców. Niezależnie od wyboru, każdy zasłużył na szalony wyjazd, którego długo nie zapomni!

W Polsce pomysł organizowania czasu absolwentom nie jest jeszcze aż tak popularny jak za granicą, ale już teraz widać, że cieszy się ogromnym powodzeniem. Coraz popularniejsze stają się autostopowe eurotripy "za jeden uśmiech", wyjazdy integracyjne organizowane przez uczelnie lub biura podróży. Frekwencja na takich wyjazdach ewidentnie wskazuje, że młodzi ludzie chcą się bawić, poznawać nowe osoby i miejsca. Potrzebują tylko organizacji. Idea zorganizowanych wyjazdów jest prosta - im więcej osób, tym lepsza zabawa. Co ważne - bezpieczna.

Jedną z firm organizujących takie wypady jest Part Camp, która ma na koncie obozy i imprezy dla ponad dwudziestu tysięcy młodych osób. Tym razem ma propozycję specjalnie dla maturzystów! Perspektywa kilku dni na gorącej chorwackiej plaży, imprez od rana do rana, dobrej muzyki, koncertów, rejsu imprezowym statkiem, pozytywnych ludzi, zwiedzania, świetnego jedzenia i zaskakujących atrakcji, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, jest bardzo kusząca. Tym bardziej, że w malowniczej Novalji integrować się będą nie tylko maturzyści z całej Polski, ale też zagranicy.

Trwają zapisy na największy wyjazd dla maturzystów - Matura Party Camp. Liczba miejsc jest ograniczona więc jeśli macie ochotę na podróż marzeń przy dźwiękach muzyki, nad którą czuwają didżeje z całej Polski, możecie zapisywać się na http://www.partycamp.pl/.

 Jedziesz?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje