Reklama

Reklama

Ciało mężczyzny w Wiśle. To prawdopodobnie poszukiwany 25-latek

Ratownicy WOPR w Nowym Dworze Mazowieckim znaleźli w Wiśle ciało mężczyzny. Zwłoki wydobyli z pomocą strażaków. Prawdopodobnie to poszukiwany od niedzieli 25-latek.

Jak przekazała nowodworska policja, we wtorek przed godz. 16 Nowodworskie WOPR odnalazł w Wiśle ciało. Policjanci prewencji wspólnie ze strażakami popłynęli na miejsce. Następnie strażacy OSP Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy przetransportowali ciało na brzeg.

- Aktualnie na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora, technika kryminalistyki i grupy dochodzeniowo-śledczej - przekazała podkom. Joanna Wielocha. Policja nie podaje tożsamości znalezionej osoby.

Służby poszukiwały 25-latka

Wiadomo, że od niedzieli służby ratownicze w powiecie legionowskim i nowodworskim poszukiwały 25-letniego mężczyzny, który pływał w Wiśle w pobliżu Wólki Górskiej w gminie Jabłonna i nie wypłynął na powierzchnię wody. Według mediów był to obywatel Ukrainy.

Reklama

Nowodworski WOPR przekazał informacje, że wyłowiony we wtorek mężczyzna jest tym poszukiwanym od dwóch dni. "Odnaleźliśmy ciało 25 latka, który w niedzielę utopił się w Wiśle. Działania przejęły służby" - czytamy we wpisie na Facebooku. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy