Reklama

Reklama

Białobrzegi: Z piłą łańcuchową na policję. Padły strzały

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu białobrzeskiego, który rzucił się na nich z piłą łańcuchową – informuje Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach.

Do zdarzenia doszło w sobotę kilka minut  po północy. Policja otrzymała anonimowe zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej na terenie wypoczynkowym w rejonie rzeki Pilicy w Białobrzegach. Na miejscu funkcjonariusze natknęli się na grupę ludzi bawiącą się przy głośnej muzyce.

Po wezwaniu tych osób do zachowania zgodnego z prawem, z grupy imprezowiczów wybiegł 33- latek, który grożąc policjantom, ruszył na  funkcjonariuszy z włączoną pilarką.

Kiedy agresor zbliżył się, funkcjonariusze wyciągnęli broń i wezwali mężczyznę do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia. Napastnik nie słuchał poleceń. Policjanci oddali kilka strzałów ostrzegawczych, po których mężczyzna zaczął uciekać.

Reklama

Po krótkim pościgu funkcjonariusze obezwładnili agresywnego mężczyznę, który od razu trafił do aresztu. Teraz za czynną napaść i groźby bezprawne w celu zaniechania czynności służbowej grozi mu do 13 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy