Reklama

Reklama

Awaria w metrze. Pociągi pokonywały tylko część trasy

​Pomiędzy stacjami Imielin i Ursynów na pierwszej linii metra doszło do awarii zasilania. Metro kursowało na skróconej relacji od Młocin do Wilanowskiej - poinformowała rzeczniczka Metra Warszawskiego Anna Bartoń. Służby pomagały w ewakuacji pasażerów w rejonie stacji Stokłosy. Przed godz. 20:00 ruch został przywrócony. Z utrudnieniami wciąż zmagają się jednak pasażerowie pociągów naziemnych.

Według informacji przekazanych przez rzeczniczkę Metra Warszawskiego pomiędzy stacjami Imielin i Ursynów doszło do awarii zasilania. 

Pociągi pierwszej linii metra kursowały w skróconej trasie Młociny - Wilanowska.

Jak podał portal remiza.pl, służby pomagały ewakuować pasażerów z pociągu, który stanął w rejonie stacji Stokłosy.

Awaria na kolei

Z problemami mierzą się również pasażerowie naziemnych pociągów. Kolejarze informują o zaniku napięcia w sieci trakcyjnej między Radzyminem a stacją Legionowo Piaski.

Awaria sprawiła, że opóźnienia do około 40 minut notują pociągi stołecznej Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3, a także część składów Kolei Mazowieckich oraz dalekobieżnych PKP Intercity. Podróżni czekają na peronach dłużej nie tylko tam, gdzie wystąpiły problemy z prądem, ale i na warszawskich dworcach.

Reklama

Na razie nie wiadomo, kiedy ta druga awaria zostanie usunięta.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy