Reklama

Atak nożem w Warszawie. Policja szuka sprawcy

Śródmiejska policja opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który w jednym z warszawskich lokali zaatakował nożem innego. Do ataku doszło w wyniku sprzeczki, jaka wywiązała się między mężczyznami.

Jak relacjonował nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, "w jednym z lokali na ul. Nowogrodzkiej doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami". 

"Jeden drugiemu wylał przez przypadek drinka, oblewając przy okazji mężczyznę, który zaczął domagać się zadośćuczynienia w postaci zwrotu pieniędzy za pobrudzone ubranie" - mówił Szumiata.

"Mężczyzna, który rozlał drinka, miał powiedzieć, że może odkupić napój, ale nie odda pieniędzy za ubranie. Zaczęli się szarpać" - dodał. Podczas szarpaniny oblany mężczyzna czterokrotnie dźgnął nożem drugiego. Poszkodowany, 26-letni obywatel Ukrainy, trafił do szpitala.

Reklama

"Wizerunek napastnika i przebieg zajścia zarejestrowały kamery. Opublikowaliśmy jego wizerunek" - poinformował Szumiata. 

Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer 22 60 391 58, 22 603 91 32 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy