Reklama

Reklama

11 listopada w Warszawie. Policja ostrzega przed utrudnieniami w stolicy

Policja ostrzega o utrudnieniach w centrum Warszawy w piątek 11 listopada. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zaplanowanych jest tam kilkadziesiąt wydarzeń - podkreśla rzecznik komendanta stołecznego policji nadkom. Sylwester Marczak.

Rzecznik KSP wyjaśnił, że informacje o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym będą zamieszczane na Twitterze warszawskiej policji. Spora część ulic będzie systematycznie wyłączana z ruchu w zależności od wydarzeń, które będą się akurat odbywać.

Warszawa: 11 listopada będą utrudnienia w centrum miasta

- Już teraz możemy się spodziewać utrudnień w ścisłym centrum Warszawy, biorąc pod uwagę kilkadziesiąt wydarzeń, które będziemy zabezpieczać - podkreślił nadkomisarz Marczak.

Duże utrudnienia obejmą m.in. trasę Marszu Niepodległości. Manifestacja o godz. 14.30 wyruszy z ronda Dmowskiego, a po dwóch godzinach dotrze na błonia Stadionu Narodowego.

Reklama

Marsz Niepodległości 11 listopada. Policja o utrudnieniach w Warszawie 

Policjant zaznaczył, że informacje o utrudnieniach już można znaleźć np. na stronie internetowej KSP. Policja zamieściła tam komunikat nawigacyjny Wód Polskich dotyczący zamknięcia drogi wodnej Wisły na odcinku od mostu Łazienkowskiego do mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Droga, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom uroczystości, będzie zamknięta między godz. 12 a 21.

Funkcjonariuszy w piątek będzie można spotkać na wielu ulicach i w miejscach dojazdowych, jak dworce i poszczególne stacje metra. 

Czytaj też: Protest mundurowych w Warszawie. Pojawił się na nim wiceszef MSWiA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy