Reklama

Reklama

Zubrzyca Dolna: Nie żyje potrącony rowerzysta

W piątek przed godz. 17 doszło do tragicznego wypadku w Zubrzycy Dolnej. Około 50-letni rowerzysta został potrącony przez samochód. W skutek uderzenia oderwało mu jedną z nóg. Mężczyzna był reanimowany, jednak zmarł.

Tragiczny wypadek miał miejsce na drodze głównej w Zubrzycy Dolnej w rejonie skrzyżowania z drogą w kierunku Podwilka. O zdarzeniu informuje portal goral.info.pl. 

Około 50-letni mężczyzna został tam potrącony przez samochód. W skutek zderzenia jedna z nóg rowerzysty została oderwana. Jego ciało znaleziono około 200 metrów od roweru. 

W akcji ratunkowej brało udział kilka jednostek straży pożarnej. 

Policjanci ustalają, kto był sprawcą wypadku. Na miejscu działania prowadził też prokurator. 

Reklama

Czytaj także: Częstochowa: Tragiczny wypadek dwóch rowerzystów. Zginął 48-letni policjant

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy