Reklama

Reklama

Zbrodnia w Tarnowie. Dzieci z poderżniętymi gardłami

W jednym z mieszkań w Tarnowie znaleziono ciała czterech osób. Dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Co najmniej trzy osoby miały poderżnięte gardła. Z ustaleń Interii wynika, że jedną z badanych przez prokuraturę hipotez jest samobójstwo rozszerzone.

Jak dowiedział się Polsat News, przy ulicy św. Marcina w Tarnowie znaleziono ciała czterech osób. Kobieta oraz dwójka dzieci mają poderżnięte gardła.

W mieszkaniu znaleziono też ciało czwartej ofiary - mężczyzny. Zespół ratownictwa medycznego odstąpił od czynności medycznych.

Na miejscu działania prowadzą policja i prokuratura.

Jedną z hipotez samobójstwo rozszerzone

- Aktualnie na miejscu zdarzenia trwają czynności. Zabezpieczane są wszelkie ślady i dowody. Potwierdzamy, że w mieszkaniu ujawniono zwłoki czterech osób, tj. małżeństwa, Katarzyny O. i jej męża Tomasza O. oraz dwóch ich kilkuletnich córek - przekazał Interii prokurator Mieczysław Sienicki z Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Reklama

Według wstępnych informacji dziewczynki były w wieku trzech i sześciu lat. Prokurator Sienicki podkreślił, że do mieszkania jako pierwsi, w "sposób siłowy" weszli strażacy. Drzwi były zamknięte.

Z ustaleń Interii wynika, że jedną z badanych przez prokuraturę hipotez jest samobójstwo rozszerzone, choć śledczy sprawdzą wszelkie możliwe wersje zdarzeń, a więcej informacji będzie można podać po sekcji zwłok.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy