Reklama

Reklama

Zawada: Ludzkie szczątki znalezione w studni

Ludzkie szczątki odkryto w studni w Zawadzie pod Tarnowem (woj. małopolskie). Policja bada sprawę. Ze względu na zaawansowany stopień rozkładu niemożliwe jest ustalenie płci znalezionej osoby.

Jak powiedział rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń, zwłoki odkrył mężczyzna, który w sobotę kosił trawę na działce. Mężczyzna postanowił zajrzeć na sąsiednią, opuszczoną posesję i spoglądając do studni zobaczył ludzkie szczątki.

Zwłoki, według policji, długo leżały w studni, a stopień ich rozkładu uniemożliwia ustalenie płci. Szczątki zabezpieczono do sekcji. Tożsamość pomogą ustalić badania DNA.

- Będziemy ustalać przyczyny śmierci tej osoby - powiedział rzecznik, podkreślając, że na razie nie można w żaden sposób ustalić okoliczności tragedii. Policja zweryfikuje także listę osób zaginionych.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy