Reklama

Reklama

Zakopane: Zwłoki mężczyzny w potoku obok Krupówek

W poniedziałek zakopiańscy strażacy z potoku obok Krupówek wyłowili ciało mężczyzny. Informację w rozmowie z Interią potwierdził rzecznik prasowy KPP w Zakopanem asp. szt. Roman Wieczorek.

Informacje o zwłokach znajdujących się w Foluszowym Potoku obok Krupówek na wysokości Góralskich Sukiennic policjanci otrzymali po godzinie 10.

Jak przekazał Interii asp. szt. Roman Wieczorek, wyłowiony to mężczyzna w wieku ok. 50 lat. 

Jak informował serwis Góral Info, na miejsce wezwano strażaków z JRG Zakopane, którzy przy użyciu drabiny zeszli do potoku.

Zwłoki w potoku. Policja ustala tożsamość mężczyzny

Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Służby są w trakcie ustalania, czy jest to mieszkaniec Zakopanego, czy może osoba przyjezdna.

Reklama

Na miejscu pojawił się prokurator. Trwają oględziny miejsca, w którym znaleziono ciało.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy