Reklama

Reklama

Zakopane: Wypadł z okna szpitala. "Niecodzienne" okoliczności

W poniedziałek (25 maja) z piątego piętra budynku szpitala powiatowego w Zakopanem wypadł mężczyzna w średnim wieku. Upadek okazał się śmiertelny – donosi "Gazeta Krakowska".

Jak czytamy, mężczyzna spadł na zaparkowane pod Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym samochody. Pomimo podjęcia akcji ratunkowej pacjenta nie udało się uratować.

"Gazeta Krakowska" donosi, że okoliczności wypadku są "niecodzienne". Jak potwierdza dyrekcja zakopiańskiego szpitala, zmarły był zarówno pacjentem, jak i pracownikiem szpitala. Mężczyzna z zawodu był bowiem lekarzem.

W dniu tragicznego zdarzenia, mężczyzna przebywał jako pacjent na oddziale ortopedii. Kilka dni wcześniej uległ bowiem wypadkowi komunikacyjnemu na zakopiance.

Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

Więcej w "Gazecie Krakowskiej".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy