Reklama

Reklama

Zakopane: Nocna bijatyka na Krupówkach. 25-latek ciężko ranny

Na Krupówkach w Zakopanem, w nocy z soboty na niedzielę, nieznani mężczyźni zaatakowali grupę osób. 25-latek był reanimowany, a następnie w stanie ciężkim przewieziony do szpitala - podaje policja.

W nocy z soboty na niedzielę na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek. Sprawców pobicia szuka policja - poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni ok. 2 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki. Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli.

Reanimacja 25-latka

Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego.

Reklama

- Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny - zagrażający życiu. Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia - powiedział Wieczorek.

Awantury w Zakopanem

Policja o zdarzeniu powiadomiła prokuraturę.

Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia.

Zdarzenie nagrały kamery monitoringu, które zabezpieczyła policja.

Słoneczny weekend przyciągnął do Zakopanego i w Tatry prawdziwe tłumy turystów. Podczas minionej nocy zakopiańscy policjanci interweniowali ponad 50 razy - byli wzywani głównie do awantur i zakłócania spokoju. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama