Reklama

Reklama

Zakopane: Bójka na Krupówkach. Policja szuka sprawców

25-latek zaatakowany przez nieznanych mężczyzn w Zakopanem doznał ciężkich uszkodzeń ciała. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia Prokuratura Rejonowa. - Dotychczas nie zatrzymano osób, które pobiły 25-latka. Nie udało się ustalić ich tożsamości - przekazał prokurator Rafał Porębski.

W nocy z soboty na niedzielę na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek.

Zakopane. Bójka na Krupówkach

Według relacji policji, ok. godz. 2.00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki, grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni. Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego, najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę, stracił przytomność. Napastnicy uciekli. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

- Nie ma na razie podstaw, żeby przedstawić komukolwiek zarzuty. Poszukujemy osób, które brały udział w tej bójce. Dotychczas nie zatrzymano osób, które pobiły 25-latka. Nie udało się ustalić ich tożsamości - powiedział prok. Porębski.

Reklama

Do ośmiu lat pozbawienia wolności

Śledczy przesłuchali już w charakterze świadków osoby, które były w grupie pobitego 25-latka.

Prokurator w najbliższych dniach ma podjąć decyzję o wszczęciu śledztwa. Postępowanie jest prowadzone w kierunku artykułu 158 par. 2 kodeksu karnego, to jest udziału w pobiciu człowieka, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do ośmiu lat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy