Reklama

Reklama

Zabójstwo w Tarnowie. Nie żyje siedmioletnie dziecko

Siedmioletnie dziecko zmarło, a jego matka została ranna w wyniku ataku nożownika w jednym z mieszkań w Tarnowie. Następnie napastnik miał uciec z mieszkania, wyskakując z drugiego piętra.

Dramat rozegrał się we wtorek rano w budynku przy ul. Krakowskiej 42. Doszło tam do awantury pomiędzy obywatelami Ukrainy - 27-letnią kobietą i 28-letnim mężczyzną.

Jak przekazał rzecznik prasowy tarnowskiej policji Paweł Klimek na miejscu znaleziono siedmiolatka z ranami kłutymi i ciętymi, zadanymi prawdopodobnie nożem. Mimo reanimacji, prowadzonej przez ratowników, chłopczyk zmarł.

Przed budynkiem od strony balkonów - jak opisywał rzecznik - leżał 27-letni mężczyzna z ranami kłutymi i ciętymi. 28-letnia kobieta, również raniona ostrym narzędziem, miała schronić się u sąsiadów. Wcześniej - według relacji mieszkańców bloku - kobieta ta zakrwawiona miała uciekać z mieszkania przed mężczyzną, który trzymał w ręku nóż.

Reklama

Rodzinna awantura

Kobieta i mężczyzna trafili do szpitala.

- Wszyscy są obywatelami Ukrainy. Chodzi o rodzinną awanturę, o czym świadczyłoby to samo nazwisko, ale dokładne relacje pomiędzy tymi osobami są ustalane, nie wiemy jeszcze, czy są to rodzice dziecka - powiedział rzecznik.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i prokurator.

Mieszkańcy budynku, w którym doszło do tragedii, są wstrząśnięci.

- Na ścianach i schodach klatki schodowej były plamy krwi, które zostawiała kobieta, która uciekała i wzywała pomocy. Gdy otworzyłem drzwi, kobieta biegła schodami do góry, a za nią mężczyzna z nożem - powiedział Radiu RDN jeden z mieszkańców. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje