Reklama

Reklama

Zabójstwo 86-latka z Małopolski. Zatrzymano domniemanego sprawcę

W niedzielę w Wielkiej Wsi (woj. małopolskie) na posesji znaleziono zwłoki 86-latka. Jak wynika z informacji policji, mężczyzna padł ofiarą zabójstwa. O tragedii poinformowała rodzina, która zgłaszając sprawę stwierdziła, że "ktoś przyszedł na posesje i dokonał takiego aktu". Na miejscu był również 43-latek, który według policji prawdopodobnie jest sprawcą.

- W niedzielę otrzymaliśmy informację, że doszło do zabójstwa 86-letniego mężczyzny, mieszkańca Wielkiej Wsi - powiedział oficer prasowy tarnowskiej policji asp. sztab. Paweł Klimek. 

Jak dodaje tarnow.naszemiasto.pl, o zdarzeniu poinformowała rodzina, która zgłosiła, że "ktoś przyszedł na posesje i dokonał takiego aktu".

"Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali tam również 43-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie jest sprawcą zabójstwa". Portal zaznacza również, że domniemany sprawca został obezwładniony i zatrzymany. 

Reklama

Wielka Wieś: Zabójstwo 86-letniego mężczyzny

Na miejscu zdarzenia prowadzone było dochodzenie z udziałem prokuratora oraz biegłego lekarza w zakładzie patomorfologii. 

Policja na razie nie ujawnia, jaki był motyw, ani w jaki sposób doszło do zabójstwa. Wiadomo jedynie, że starszy mężczyzna miał liczne rany kłute oraz obrażenia głowy. 

Mężczyźni nie byli ze sobą spokrewnieni. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy