Reklama

Reklama

Żabno: Atakował maczetą na stacji paliw. Kierowca bmw usiłował potrącić sprawcę

Pobudzony mężczyzna próbował wybić szybę w bmw na jednej ze stacji benzynowych w Żabnie (woj. małopolskie). Kiedy kierowca postanawia ratować się ucieczką, sprawca wyciąga maczetę i uderza w auto. Następnie udaje się w kierunku wychodzącego z budynku pasażera, którego z opresji ratuje kierowca bmw potrącając napastnika. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu mienia. Prowadzimy czynności w kierunku szukania sprawcy - powiedział Interii ​asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji.

W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu. Widać na nim, że na terenie stacji paliw wjeżdżają dwa samochody. Gdy pasażer pierwszego pojazdu wchodzi do budynku stacji, z drugiego auta wysiada pobudzony mężczyzna, który próbuje wybić szybę w bmw. 

Kierowca ratuje się ucieczką i okrąża stanowiska z dystrybutorami. W tym momencie sprawca wyciąga maczetę i ponownie uderza w auto. Następnie udaje się w kierunku pasażera, którego z opresji ratuje kierowca bmw potrącając agresora. 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu mienia. Prowadzimy czynności w kierunku szukania sprawcy - powiedział Interii asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama