Reklama

Reklama

Wypadek samochodowy w Małopolsce. Zginął ojciec i syn

Półtoraroczne dziecko oraz 40-letni mężczyzna zginęli w zderzeniu samochodów w Gotkowicach (Małopolskie) - poinformowała policja. Trasa Olkusz-Kraków jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu pracują służby.

- W Gotkowicach na dk 94 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz samochodu ciężarowego. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych ewakuowali osoby poszkodowane. Reanimowano dwie osoby, na miejscu pracują służby ratunkowe z powiatu krakowskiego oraz olkuskiego - powiedziała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Rzecznik policji dodała, że w wypadku zginął ok. 40-letni mężczyzna i półtoraroczne dziecko. Najprawdopodobniej był to ojciec i syn.

Na miejscu wypadku pracują służby, droga jest zablokowana

Według wstępnych ustaleń, 40-letni mężczyzna, kierując samochodem osobowym w kierunku Olkusza, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem. Mimo reanimacji mężczyzna i dziecko zmarli.

Reklama

- Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia śledczy będą ustalać. Na miejsce jedzie prokurator, był tam już LPR - informuje rzeczniczka policji.

Dk 94 na odcinku Olkusz-Kraków w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje samochody na objazdy drogami lokalnymi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy