Reklama

Reklama

Wypadek na Gubałówce. Krowa uderzyła rogiem 9-latkę

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na Gubałówce. Krowa ugodziła 9-letnią dziewczynkę rogiem w głowę - informuje Tygodnik Podhalański.

Do wypadku doszło w środę, 11 września przed godz. 17 na zakopiańskiej Gubałówce. Rodzice z 9-letnią córką podeszli do uwięzionej na łańcuchu pasącej się krowy. - Zwierzę w pewnym momencie podniosło łeb i ugodziło dziewczynę w głowę - powiedział Tygodnikowi Podhalańskiemu Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Pierwsi pomogli jej policjanci z drogówki i lekarz, który przebywał na urlopie w pobliżu miejsca wypadku.

Jak dodał Wieczorek, rodzice 9-latki później przepraszali za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama