Reklama

Reklama

Wulgarny napis na drzwiach biura poselskiego PiS w Krakowie. Sprawę bada policja

Zgłoszenie o pojawieniu się wulgarnego napisu na drzwiach do biura poselskiego PiS w Krakowie wpłynęło w sobotę rano, 23 maja, na policję. Funkcjonariusze zabezpieczają monitoring. Do sprawy po południu odniosą się lokalne struktury partii.

Bartosz Izdebski z biura prasowego małopolskiej policji poinformował, że sprawę w sobotę rano zgłosili pracownicy biura partii mieszczącego się przy ul. Retoryka 7 w Krakowie. Mieści się tam Małopolskie Biuro Prawa i Sprawiedliwości oraz biuro poselskie Ryszarda Terleckiego.

"Policja ujawniła na drzwiach wulgarny napis namalowany farbą w spreju. Podobne napisy znajdują się na chodniku przed kamienicą. Żadnych innych zniszczeń nie ma" - wyjaśnił.

Doprecyzował, że obecnie trwają czynności policyjne. "Już wiemy, w których miejscach znajduje się monitoring, więc w tym momencie jest przez policjantów zgrywany. Będą prowadzone czynności - zobaczymy jeszcze, pod jakim kątem, bo to świeża sprawa" - przekazał Izdebski.

Reklama

Do sprawy planują odnieść się lokalne struktury partii. Na godz. 15 zaplanowano briefing prasowy przed biurem poselskim.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje