Wszedł z nożami do szpitala, szukał lekarki. Sąd podjął decyzję wobec 42-latka

Szpitalna sala wyposażona w kilka łóżek z podłączonym sprzętem medycznym, stojące przy nich aparaty monitorujące i wózki, czystość i porządek w pomieszczeniu, brak obecności pacjentów czy personelu.
42-latek, który groził lekarce, został tymczasowo aresztowany-pixabay.com

W skrócie

  • 42-letni mieszkaniec Śląska dręczył lekarkę z Krakowa, posuwając się do gróźb i stalkingu.
  • Mężczyzna wtargnął do szpitala z trzema nożami, twierdząc, że są do smarowania bułek, jednak został zdemaskowany przez ochronę.
  • 42-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

42-latek wtargnął z nożami do szpitala. Twierdził, że służą one do smarowania bułek masłem

Zobacz również:

Kraków. Groził lekarce, został tymczasowo aresztowany

Zobacz również:

Ataki na medyków. Trwa dyskusja o poprawie bezpieczeństwa

Zobacz również:

''Prezydenci i premierzy''. Lot Putina na spotkanie z Trumpem nad Polską? Komorowski: Putin jest zbrodniarzem i należy go zatrzymaćPolsat NewsPolsat News