Reklama

Reklama

Wjechał samochodem w dom. Kierowca zginął na miejscu

72-letni kierowca uderzył samochodem osobowym w przydrożny dom w miejscowości Rudka koło Tarnowa (woj. małopolskie). Wskutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. W aucie nie było innych pasażerów.

Do wypadku doszło w Rudce w gminie Wierzchosławice koło Tarnowa. Prowadzący pojazd osobowy 72-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożny dom.

- Budynek ten jest niezamieszkały, jest to pustostan, nie było więc mowy o zagrożeniu dla jego mieszkańców, bo ich tam nie było - powiedział rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie mł. bryg. Marcin Opioła. - Ten mężczyzna jechał sam, więc nie ucierpiał też nikt z pasażerów - dodał.

Rudka: Kierowca wjechał w dom. 72-latek mimo reanimacji zmarł

Strażacy po przybyciu na miejsce wyciągnęli 72-letniego kierowcę z samochodu. Jak powiedział młodszy brygadier Opioła, nie było konieczne w tym przypadku użycie narzędzi hydraulicznych.

Reklama

Ratownicy stwierdzili u starszego mężczyzny nagłe zatrzymanie krążenia. Kierowca był reanimowany najpierw przez strażaków, a potem przez ratowników z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po godzinie reanimacji lekarz stwierdził zgon.

W akcji brały udział trzy zastępy strażaków i policja

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy