Reklama

Reklama

Wiśniowa: 14-latka śmiertelnie raniła nożem swoją babcię

14-latka chwyciła za nóż i zadała nim cios swojej babci. Kobieta zginęła. Do tragedii doszło w piątek po południu w miejscowości Wiśniowa w powiecie myślenickim.


69-letnia kobieta zginęła w domu w pobliżu małopolskich Myślenic. 

- Ustalamy, czy do ugodzenia doszło w wyniku wypadku czy celowego działania przez wnuczkę - powiedział polsatnews.pl mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak wyjaśnił, w piątek południu pod numer 112 zadzwonił mężczyzna z miejscowości Wiśniowa, informując o rannej kobiecie - swojej sąsiadce.

Nastolatka nie została zatrzymana

 - 69-latka miała jedną ranę kłutą, zadaną prawdopodobnie nożem. Mogła to zrobić 14-letnia wnuczka przebywająca z nią w domu - wyjaśnił Sebastian Gleń.

Reklama

 Trwają ustalenia, czy do ugodzenia doszło w wyniku wypadku czy celowego działania nastolatki. Dziewczynie udzielono pomocy psychologiczno-psychiatrycznej. Nie została ona zatrzymana.

 - Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Myślenic pod nadzorem prokuratora z tamtejszej prokuratury - dodał rzecznik, podkreślając, że ze względu na dobro sprawy, nie może mówić o szczegółach.

  - Funkcjonariusze rozpytują, przesłuchują domowników, sąsiadów i potencjalnych świadków tego zdarzenia - zakończył Gleń.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy