Reklama

Reklama

Tragedia w Krakowie. 23-latek zginął w ulicznej bójce

Na krakowskiej Olszy doszło do starcia dwóch zwaśnionych grup. W trakcie bójki 23-latek został ugodzony ostrym narzędziem - podała policja. Mężczyzna nie żyje.

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z tragicznym starciem dwóch grup na krakowskiej Olszy. W wyniku bójki zmarł 23-latek ugodzony ostrym narzędziem, jego rówieśnik trafił do szpitala - informuje małopolska policja.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w rejonie Olszy. Tam o godz. 2 w nocy z czwartku na piątek doszło do starcia dwóch grup, w wyniku którego poszkodowanych zostało dwóch 23-latków. Pomimo reanimacji jednego z mężczyzn nie udało się uratować. 

Kraków. Policja nie ujawnia motywu bójki

Jak mówi Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, 23-latek zmarł najprawdopodobniej od ran zadanych ostrym narzędziem. Drugi mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Służby nie podają na razie motywów bójki.

Reklama

- Penetrowaliśmy teren i zatrzymaliśmy trzech mężczyzn, oponentów tych poszkodowanych. Ustaliliśmy świadków. Obecnie trwa śledztwo. Weryfikujemy rolę tych osób, ustalamy przebieg bójki - informuje rzecznik KWP w Krakowie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków-Śródmieście Wschód.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy