Reklama

Reklama

Tarnów: Więziony i bity wyskoczył z trzeciego piętra

Dwóch mężczyzn więziło i pobiło w jednym z mieszkań w Tarnowie 28-latka. Z rąk oprawców udało mu się uwolnić, po tym jak wyskoczył przez okno z trzeciego piętra kamienicy. W wyniku upadku doznał licznych złamań, trafił do szpitala.

Oficer prasowy komendy powiatowej policji w Tarnowie Paweł Klimek przekazał w poniedziałek, że do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu. Policjanci zostali wezwani do interwencji w związku z wypadkiem. Mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy w centrum miasta. Ratownicy medyczni zabrali 28-latka do szpitala, gdzie stwierdzono liczne złamania i obicia.

Z trzeciego piętra na chodnik

Początkowo podejrzewano, że mężczyzna został wypchnięty lub wyrzucony. W trakcie dochodzenia funkcjonariusze ustalili jednak, że poszkodowanego wbrew jego woli przetrzymywali i pobili dwaj napastnicy w wieku 19 i 21 lat. Ofiara wykorzystując nieuwagę oprawców, wyskoczyła z okna mieszkania na trzecim piętrze (wysokość ok. 10 m), upadając na chodnik.

Reklama

Mężczyznom po zatrzymaniu postawiono zarzuty pobicia i bezprawnego przetrzymywania, a także posiadania narkotyków. Sąd zastosował wobec podejrzanych areszt tymczasowy na dwa miesiące. Grozi im do pięciu lat więzienia.

Reklama

Reklama

Reklama