Reklama

Reklama

Szokujące nagranie z Myślenic. Policja zatrzymała dwóch nastolatków

Policja z Myślenic w Małopolsce zatrzymała dwóch uczniów tamtejszego technikum, którzy znęcali się nad nastolatkiem. Nagranie tego zdarzenia trafiło do internetu. Prześladowcy założyli nastolatkowi na głowę prezerwatywę, a później ją podpalili.

Na nagraniu widać, jak dwóch nastolatków znęca się nad młodszym chłopcem. Jeden krępuje dziecko od tyłu, drugi zakłada mu prezerwatywę na głowę i podpala ją. Chłopiec próbuje uciec, zwraca się do jednego z mężczyzn po imieniu. 

Napastnicy w czasie całego zdarzenia śmieją się z dziecka. 

Wszystko filmuje trzecia osoba.

Na szczęście nastolatkowi nic się nie stało - udało mu się bowiem samemu ugasić płomień.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło przy zakopiance w Myślenicach. O zajściu poinformowana została dyrekcja myślenickiego technikum, do którego chodzą nastolatkowie. Szkoła zawiadomiła policję. 

Reklama

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch uczniów technikum. Sprawą zajęła się prokuratura. 

W piątek nastolatkom mają zostać przedstawione zarzuty. Mimo że obaj są niepełnoletni, za ten czyn mają odpowiadać jako dorośli.

Magdalena Partyła

Czytaj na stronie RMF24.pl.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL