Reklama

Reklama

Szokujące nagranie z Myślenic. Policja zatrzymała dwóch nastolatków

Policja z Myślenic w Małopolsce zatrzymała dwóch uczniów tamtejszego technikum, którzy znęcali się nad nastolatkiem. Nagranie tego zdarzenia trafiło do internetu. Prześladowcy założyli nastolatkowi na głowę prezerwatywę, a później ją podpalili.

Na nagraniu widać, jak dwóch nastolatków znęca się nad młodszym chłopcem. Jeden krępuje dziecko od tyłu, drugi zakłada mu prezerwatywę na głowę i podpala ją. Chłopiec próbuje uciec, zwraca się do jednego z mężczyzn po imieniu. 

Napastnicy w czasie całego zdarzenia śmieją się z dziecka. 

Wszystko filmuje trzecia osoba.

Na szczęście nastolatkowi nic się nie stało - udało mu się bowiem samemu ugasić płomień.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło przy zakopiance w Myślenicach. O zajściu poinformowana została dyrekcja myślenickiego technikum, do którego chodzą nastolatkowie. Szkoła zawiadomiła policję. 

Reklama

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch uczniów technikum. Sprawą zajęła się prokuratura. 

W piątek nastolatkom mają zostać przedstawione zarzuty. Mimo że obaj są niepełnoletni, za ten czyn mają odpowiadać jako dorośli.

Magdalena Partyła

Czytaj na stronie RMF24.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy