Reklama

Reklama

Świąteczny Jarmark w Dobczycach

Zapach igliwia, tradycyjnych świątecznych potraw, muzyka, śpiew... To wszystko czeka na was 16 grudnia na Małym Rynku w Dobczycach koło Krakowa. Od godz. 10 do 18 znajdziecie tutaj moc atrakcji!

Na Świątecznym Jarmarku w Dobczycach będzie można spotkać lokalnych twórców ludowych i rzemieślników, a na ich stoiskach znaleźć drobne upominki gwiazdkowe.

Reklama

Pod namiotami znajdziemy m.in.: hafciarstwo, koronczarstwo, rzeźbę, kowalstwo artystyczne, wyroby ze szkła i gliny, ozdoby z bibuły, ozdoby świąteczne, stroiki, pierniki i kartki świąteczne. A nad wszystkim unosił się będzie zapach grillowanego oscypka...

Szczegółowy program jarmarku

Od godz. 14. ruszy akcja z atrakcjami dla najmłodszych: wspólne ubieranie choinki ozdobami, które dzieci przyniosą z domów (za najoryginalniejsze ozdoby otrzymać będzie można upominki), wspólne sklejanie łańcucha, który zawiśnie na drzewku, a dodatkową atrakcją dla maluchów będą żywe zwierzęta ze "Stajni Cztery Kopyta".

O godz. 15 zaśpiewa Chór Szkoły Muzycznej I stopnia z Dobczyc, po występie którego odbędzie się pierwsza część losowania żywych choinek. O godz. 16. Chór Parafialny ze Stadnik wykona pieśni adwentowe, a o godz. 16.30 obejrzymy spektakl "Shopping świąteczny, ale Bożonarodzeniowy" i posłuchamy zespołu Handycap.

O godz. 15 rozpocznie się konkurs potraw świątecznych, który o godz. 17.15 zakończy się wręczeniem nagród, a o godz. 17.30 wystąpi Big Band Dobczyce. Po koncercie BBD po raz drugi rozlosowane zostaną świąteczne choinki.

Organizatorem Jarmarku Świątecznego jest Stowarzyszenie KAT Dobczyce (Kreatywni Aktywni Twórczy).

Informację nadesłał UM Dobczyce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

ZAKUPY

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy