Reklama

Reklama

Śmiertelny wypadek w Szklanej. Zginęli kierowcy

Kierujący busem nagle zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w ciężarówkę, nadjeżdżającą z naprzeciwka. Kierowcy obu pojazdów zginęli w wyniku wypadku, do którego doszło w małopolskiej Szklanej nieopodal Proszowic. Droga wojewódzka numer 776 jest zablokowana w obu kierunkach.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek 11 października około godziny 13:40 w Szklanej mniej więcej 30 kilometrów od Krakowa.

Szklana. Tragiczny wypadek

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący busem, jadącym w stronę Krakowa, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym tirem

W wyniku zdarzenia śmierć ponieśli kierowcy obu pojazdów. 

Wypadek w Szklanej. Objazdy

Busem, oznaczonym jako przewóz dzieci, w tym czasie nikt nie podróżował. - Na miejscu jest policja i prokurator. W tej sprawie będzie śledztwo, w trakcie którego zostaną ustalone przyczyny wypadku - przekazała Anna Zbroja-Zagórska z małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji.

Reklama

Droga w kierunku Proszowic, jak i Krakowa jest całkowicie zablokowana. Służby wyznaczyły objazdy. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama