Reklama

Reklama

Sieniawa: Nie żyje rolnik przygnieciony przez ciągnik

47-letni mieszkaniec Sieniawy w Małopolsce zmarł po przygnieceniu przez ciągnik rolniczy. Pojazd przewrócił się na wzniesieniu podczas prowadzenia prac polowych.

Jak poinformował w piątek (31 lipca) rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń do tragicznego wypadku doszło w czwartek po południu. 

47-latek jechał ciągnikiem z przyczepą samozbierającą po łące, kiedy nagle na wzniesieniu pojazd wywrócił się, przygniatając mężczyznę. Służby ratunkowe wezwał świadek zdarzenia, który próbował ratować poszkodowanego.

"Na miejsce przyjechali również strażacy z Raby Wyżnej i Sieniawy. Niezbędna była ich pomoc, aby wydostać poszkodowanego spod ciągnika. Niestety, nie udało się uratować mężczyzny, który zmarł przed przyjazdem karetki pogotowia" - poinformował Gleń.

Reklama

Kilka godzin wcześniej 71-letni mieszaniec Klikuszowej na posesji został przygnieciony przez ciągnik, po tym, jak uderzył nim w drzewo. Poszkodowany przeżył.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama