Reklama

Reklama

Seria wypadków na A4. Zderzenie siedmiu samochodów

Z powodu kolizji siedmiu samochodów na A4, na odcinku węzeł Balice, są utrudnienia w ruchu w kierunku Rzeszowa - podała w sobotę przed południem GDDKiA. To nie jedyne zdarzenie, które spowodowało utrudnienia w ruchu. Wcześniej zderzył się bus z samochodem osobowym przy węźle Kraków-Łagiewniki.

Do zderzenia busa z samochodem osobowym doszło w sobotę przed południem na A4, węzeł Kraków-Łagiewniki. Z tego powodu są utrudnienia na drodze w kierunku Katowic - podała GDDKiA.

Dla kierowców organizowane są objazdy. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Według wstępnych szacunków utrudnienia w ruchu w tym miejscu mogą potrwać ok. trzech godzin.

Z powodu kolizji siedmiu samochodów na A4, na odcinku węzeł Balice, są utrudnienia w ruchu w kierunku Rzeszowa - podała w sobotę przed południem GDDKiA.

Zgodnie z informacjami policji, zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Rzeszowa - ruch odbywa się pozostałymi pasami. Służby nie mają informacji o osobach poszkodowanych. Według wstępnych szacunków utrudnienia w tym miejscu potrwają do ok. godz. 13

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama