Reklama

Reklama

Samochód wjechał w grupę ludzi. Wśród rannych dziecko

Dramatyczny wypadek w Tarnowie. Na skrzyżowaniu ulic Szujskiego i Szkotnik samochód uderzony przez inne auto wjechał w grupę pieszych na przejściu. Są ranni, w tym dziecko.

Do wypadku doszło w godzinach wieczornych w Tarnowie. Jedno z aut wymusiło pierwszeństwo i uderzyło w drugie, które zepchnięte z toru jazdy wjechało w grupę pieszych przechodzących na przejściu przez ulicę.

Tarnów. Samochód wjechał w grupę ludzi

Kierujący alfą romeo jechał ulicą Szkotnik od strony ronda na Klikowskiej w stronę dworca. Kierujący fiatem punto jechał ulicą Szujskiego od strony Mościc w kierunku teatru i poczty. 

- Samochód alfa romeo przejechał na czerwonym świetle i uderzył w bok fiata punto, który zepchnięty z toru jazdy wjechał w grupę pieszych znajdujących się na przejściu - poinformował rzecznik tarnowskiej policji asp. sztab. Paweł Klimek.

Reklama

Dramatyczny wypadek. Ranne dziecko

Jak przekazał, w wyniku zdarzenia ranne zostały cztery osoby. - Do szpitala trafiły dwie kobiety, dziecko i kierowca alfa romeo - powiedział asp. sztab. Paweł Klimek. - Nie mamy jeszcze informacji o obrażeniach, jakich doznali poszkodowani - dodał.

Co było przyczyną wypadku ustali policja. - Nie wiemy, czy kierujący alfą romeo zagapił się, czy coś innego spowodowało jego zachowanie - mówi asp. sztab. Paweł Klimek. 

- Pewne jest to, że wjechał na czerwonym świetle i wymusił pierwszeństwo przejazdu. Kierowca był trzeźwy, ale zostanie przebadany jeszcze na obecność w organizmie innych substancji chemicznych - uściślił.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy