Reklama

Reklama

Rzucali kamieniami w autobusy. 13-latków zatrzymała policja

Sądeccy policjanci zatrzymali dwóch 13-latków, którzy rzucając kamieniami rozbili szybę w autobusie. Ich zabawa zakończyła się w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do incydentu doszło w czwartek, 5 maja, około godz. 17:55 na ul. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu. Grupa młodzieży, rzucając kamieniami w stronę samochodów, wybiła szybę w autobusie.

Funkcjonariusze zastali na miejscu uszkodzony autobus, w którym wybita była boczna szyba. Kierowca wskazał policjantom na drugim brzegu rzeki Kamienica nastolatków, którzy zniszczyli pojazd.

Młodzież zaczęła uciekać przed policjantami. Zatrzymano dwóch 13-latków.

Chłopcy odpowiedzą za uszkodzenie mienia w wysokości około 2 tys. zł. Z uwagi na to, że są to osoby nieletnie, o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy