Reklama

Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia? Szuka ich policja

Krakowscy policjanci opublikowali wizerunek dwóch młodych mężczyzn, którzy pod koniec lata zaatakowali w środku nocy 28-letniego przechodnia. Funkcjonariusze proszą o pomoc w identyfikacji sprawców.

Poszukiwania młodych mężczyzn ze zdjęcia prowadzi Komisariat Policji I w Krakowie. Jak czytamy, chodzi o śledztwo w sprawie rozboju z 21 sierpnia tego roku. Wówczas około godziny 3:00 w nocy na ulicy Długiej w Krakowie dwóch młodych mężczyzn zaatakowało 28-letniego przechodnia.

Policjanci szukają osób ze zdjęcia

Z policyjnego komunikatu wynika, że napadnięty 28-latek wyszedł ze zdarzenia cało, jednak skradziono mu dokumenty i wartościowe rzeczy, które przy sobie miał. Krakowscy funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, na którym dokładnie widać twarze sprawców napaści.

Reklama

Do tej pory nie udało się jednak ustalić personaliów poszukiwanych mężczyzn. Ze zdjęć trudno jednoznacznie wywnioskować wiek sprawców - może on się wahać w granicach 15-25 lat.

Krakowscy funkcjonariusze apelują o pomoc

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają młodych mężczyzn ze zdjęcia o pomoc w ich identyfikacji. "Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl" - czytamy.

Policjanci zapewniają również anonimowość osobom informującym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: policja | Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy