Reklama

RMF: Obława po strzelaninie w Krakowie. Celem policjantów byli handlarze narkotyków

To członkowie gangu pseudokibiców jednej z krakowskich drużyn, handlującego narkotykami, byli celem specjalnej operacji CBŚP i Straży Granicznej - informuje RMF. W niedzielę wieczorem w rejonie ul. Księcia Józefa w Krakowie doszło do strzelaniny. Ranny został jeden z mężczyzn, drugiego udało się zatrzymać, ale dwójka pozostałych uciekła.

Wśród poszukiwanych jest jeden z liderów grupy przestępczej. Reporter RMF FM ustalił, że to właśnie ten 30-latek siedział za kierownicą i przejechał po nodze funkcjonariuszowi Straży Granicznej.

Niewykluczone, że w ciągu najbliższych godzin prokuratura wyda zgodę na opublikowanie personaliów poszukiwanego mężczyzny.

Mundurowi rozpracowywali od kilku miesięcy gang, który wprowadzał na rynek duże ilości narkotyków. Wczoraj dostali informację, że bandyci będą jechać samochodem marki audi ulicą Księcia Józefa w Krakowie. Urządzono zasadzkę i w czasie próby zatrzymania doszło do strzelaniny.

Reklama

Rany, jakie odniósł jeden z pasażerów nie są poważne, jego życiu nic nie grozi. Według informacji RMF FM, zarówno ranny mężczyzna, jak i drugi zatrzymany, to członkowie grupy przestępczej.

Marek Wcisło

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy