Reklama

Reklama

Pożar w Stryszowie. Dwie osoby zginęły

Dwie osoby zginęły, a trzecia została poszkodowana w wyniku pożaru, który w sobotę (5 grudnia) wybuchł w jednym z budynków mieszkalnych w Stryszowie (woj. małopolskie).

Zgłoszenie o pożarze, który wybuchł w jednokondygnacyjnym budynku mieszkalnym, straż otrzymała wczesnym popołudniem. 

- Zostały z niego wyniesione dwie osoby - kobieta i mężczyzna. Niestety nie udało się ich uratować. Dodatkowo w tym pożarze poszkodowany został jeszcze jeden mężczyzna, który został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego - poinformował rzecznik małopolskiej straży Sebastian Woźniak.

Jak podkreślił, w akcji uczestniczyło 11 zastępów straży. Pożar został ugaszony. 

Czynności dochodzeniowe w tej sprawie prowadzi policja i prokuratura. 

Reklama

- Nie wykluczamy różnych hipotez, łącznie z podpaleniem - przekazał Bartosz Izdebski z biura prasowego małopolskiej policji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy