Reklama

Reklama

Pomaganie w rytmie rocka

11 i 12 maja na deskach Opery Krakowskiej odbędzie się niecodzienne widowisko Diversity Rock Opera, z którego dochód przeznaczony jest na protezy nóg dla Renaty Chrostek, podopiecznej Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty".

Tegoroczne widowisko muzyczne tym razem pod hasłem Diversity Rock Opera przenosi się na deski Opery Krakowskiej.

Całość występu, pozbawiona jednolitej fabuły, układa się jednak w opowieść o człowieku - jego pasjach i marzeniach wybrzmiewających w rockowych szlagierach, popowych przebojach oraz operowych ariach.

W realizację przedsięwzięcia zaangażowanych jest ponad 100 osób - od artystów przez choreografów i scenarzystów aż po obsługę techniczną sceny oraz widowni.

Dochód z tegorocznego musicalu przeznaczony jest dla 22-letniej Renaty Chrostek pochodzącej z małej miejscowości na Kurpiach. Dziewczyna uwielbia śpiewać, a jej marzeniem jest rozwijanie swojego talentu.

Reklama

Do jego spełnienia i normalnego funkcjonowania na co dzień potrzebuje specjalistycznych protez obu nóg, ponieważ na tych, które ma obecnie z NFZ, nie jest w stanie chodzić, a nawet stabilnie stać, co zmusza ją do poruszania się wyłącznie  na wózku inwalidzkim od 10 roku życia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy